Hoppa till sidans innehåll

Dokumentbank


Handlingar till VKSFs årsmöte den 25 nov 2017

Protokoll verksamhetsåret 2017-09-01-2018-08-31

Protokoll verksamhetsåret 2016-09-01-2017-08-31

Protokoll verksamhetsåret 2015-09-01-2016-08-31

Protokoll verksamhetsåret 2014-09-01-31-2015-08-31

Protokoll verksamhetsåret 2013-09-01-2014-08-31

Protokoll verksamhetsåret 2012-09-01-2013-08-31

Årsmötesprotokoll

Anteckningar ordförande- och klubbkonferenser

Verksamhetsberättelser

Övriga dokument

Om ni saknar något, kontakta vårt kansli

 



Uppdaterad: 2017-11-10 11:27
Epost: This is a mailto link

Postadress:
Västkustens Seglarförbund
Talattagatan 24
426 76 Västra Frölunda

Kontakt:
Tel: 031-7190750
E-post: This is a mailto link

Se all info